Savo darbuotojams siūlome aukščiausius paslaugų kokybės standartus. Laiku gaunamas atlyginimas, įstatymais numatytas pamaininio darbo apmokėjimas bei visą parą teikiama pagalba. Su darbuotojais elgiamės taip, kaip norėtume, kad būtų elgiamasi su mumis: Pagarbiai! Mūsų darbuotojai yra pati vertingiausia investicija, todėl stengiamės tai išlaikyti. Mūsų bandymus pasiekti aukščiausius kokybės standartus pabrėžia narystė su ABU bei sertifikatai NEN 4400-1 ir VCU.

Darbas Olandijoje

Kasdien per “OTTO Work Force” Olandijoje dirba apie 5000 iš įvairių Europos valstybių atvykusių laikinų darbuotojų. “OTTO Work Force” agentūra yra sąžininga ir skaidri. Tai reiškia, kad stengiamės, jog mūsų darbuotojai turėtų galimybę augti ir tobulėti darbo aplinkoje bei siekti karjeros galimybių.

 

 

Transportas

Jeigu nežinote kaip nuvykti į Olandiją, galite prašyti mūsų agentūros darbuotojų pagalbos. Galime rekomenduoti patikimus vežėjus mikroautobusu, kurie iš karto atveža į gyvenamąją vietą. Jeigu nuspręstumėte skristi lėktuvu, garantuojame pasitikimą oro uoste. Taip pat galite vykti ir savo automobiliu.

 

 

Apgyvendinimas
Žadate dirbti užsienyje, bet dar nežinote, kur gyvensite? Suprantame, kad gali būti sudėtinga per gana trumpą laiką rasti apgyvendinimą kitoje šalyje,  todėl “OTTO Work Force” gali pasiūlyti apgyvendinimą viename iš daugelio mūsų agentūros darbuotojams skirtų gyvenamųjų namų. Būstai gali būti tokių tipų: atostogų parkai, bendrabučio tipo daugiabučiai, viešbučiai, aštuonių vietų gyvenamieji namai ar butai. “OTTO Work Force” darbuotojų apgyvendinimu rūpinasi įmonė “Labour Housing”. Visos siūlomos apgyvendinimo vietos turi ABU Certified Flex Home sertifikatą. Todėl tiek “OTTO Work Force”, tiek “Labour Housing” užtikrina apgyvendinimą pagal Olandijoje keliamus standartus non-profit pagrindu (pagrįstą ne pelno sistema).

 

 

Kursai
Nauja šalis, nauja kultūra, naujas darbas. Atvykus į naują šalį, gali tekti susidoroti su daugeliu pokyčių per trumpą laiką. Todėl  “OTTO Work Force” investuoja į darbuotoją ir skatina jį tobulėti tiek darbo, tiek socialinėje aplinkoje. Suteikiame galimybę įgyti aukštuminio krautuvo vairuotojo sertifikatus, lankyti kalbos kursus bei kt. Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į savo darbovietėje OnSite vadybininką ar koordinatorių.

 

 

Sveikatos priežiūra
Olandijos įstatymai reikalauja turėti sveikatos draudimą, kuris yra mokamas. “OTTO Work Force” dirba su dideliu sveikatos priežiūros paslaugų teikėju ir gali suteikti jums prieinamą sveikatos draudimą, netaikant komisinio mokesčio. Su galiojančiu sveikatos draudimu galėsite nemokamai lankytis pas gydytoją bei gausite kompensaciją vaistams, pirkdami juos vaistinėje.

 

 

Daugiau informacijos?

Galbūt norite gauti daugiau informacijos apie socialinę aplinką ir darbą užsienyje, ar ieškote naujų iššūkių? Tuomet prašome susisiekti su mumis.