Logistikos įmonė dirbanti su įvairiais prekių ženklais, kaip „Nike“, „Younique“, „FOX“, „Gettinge“, „Zalando“ ir kt., ieško motyvuotų darbuotojų.

Darbo pobūdis:
– Kokybės kontrolė;
– Produktų pakavimas ir paruošimas išsiuntimui;
– Sandėlio papildymas;
– Užsakymų rinkimas;
– Darbas pamaininis (savaitė rytinė pamaina, savaitė popietinė pamaina);
– Darbas pagrindiniame logistikos centro departamente, bet galiu tekti padirbėti ir kitame Menlo sandėlyje;

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Valandinis tarifas prasideda 10,51 – 12,62 EUR bruto;
– Darbo užmokestis už naktis, viršvalandžius, savaitgalius (25–100% bazinės normos);
– Galimybė pereiti prie tiesioginės darbo sutarties su klientu;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.