„Action“ – mažmeninės prekybos įmonė,  prekiaujanti namų apyvokos reikmenimis, kosmetika, žaislais, mokyklinėmis prekėmis ir kt. Šiuo metu ieškome darbuotojų „Action“ distribucijos centre, kuris aprūpina daugiau kaip 700 parduotuvių.

Darbo pobūdis:

  • Užsakymų surinkimas (order picking);
  • Darbas 5 dienas per savaitę;
  • Darbas 2 pamainomis: 6.00-15.00 ir 15.00-00.00;

Reikalavimai:

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:

  • Valandinis tarifas nuo 11,97 Eur bruto;
  • Priemokos už viršvalandžius, naktinio darbo metu, per valstybines šventes, savaitgaliais ir kt. (25-100%);
  • Mokamas atlyginimas kas savaitę ir visada laiku;
  • Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
  • Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
  • Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
  • Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu)
  •  Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
  • „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
  • 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
  • Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.