“OTTO Work Force” įdarbinimo agentūra, esanti rinkos lyderė tarptautinio įdarbinimo srityje Europoje. Vienam iš savo klientų (EDCO Deurne) ieškome sandėlio darbuotojų.

Darbo pobūdis:
– Užsakymų rinkimas (su combitruck);
– Konteinerių pakrovimas/iškrovimas;
– Pakavimas ir rūšiavimas;
– Lipdukų klijavimas;

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Būtina turėti neteistumo pažymą (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Patrauklus valandinis darbo užmokestis;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.