,,XPO Logistics‘‘ yra viena iš dešimties geriausių transporto ir logistikos paslaugų teikėjų visame pasaulyje. Šiame logistikos sandėlyje dirbsite su „ONLY“ prekės ženklo drabužiais ir aksesuarais.

Darbo pobūdis:
– Užsakymų surinkimas;
– Produktų pakavimas ir paruošimas eksportui;
– Etikečių klijavimas;
– Darbas su elektriniais vežimėliais;

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
– Elektrinio vežimėlio pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Valandinis tarifas 10.61 EUR bruto;
– Papildomi priedai už naktines pamainas, viršvalandžius ir savaitgalius (25–200% bazinės normos);
– Darbas pamainomis, galimos 2 arba 3 pamainos (priklauso nuo sezono);
–   Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
–   Suteikiamas apgyvendinimas;
–   Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
–   Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
–   Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
–   Olandiška darbo sutartis;
–  „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
–   24/7 pagalba telefonu – Info linija;
–   Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.