DHL yra viena didžiausių pašto ir logistikos kompanijų pasaulyje. Veikiantys daugiau nei 220 šalių ir regionų, jie sujungia pasaulį. DHL visoje Olandijoje turi platinimo centrus tokiuose miestuose kaip Beringe, Eindhoven, Nieuwegein, Tiel, Zaltbommel ir Zwolle.

Darbo pobūdis:
– Pakavimas ir rušiavimas;
– Siuntų pakrovimas ir iškrovimas;
– Darbas su skaitytuvais (handscanner, normal scanner);
– Dirbas 40 val per savaitę;
– Darbas pamaininis;
– 5-6 dienas per savaitę (priklauso nuo sezoniškumo);

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Būtina turėti neteistumo pažymą (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Patrauklus valandinis darbo užmokestis, 11,15 Eur bruto + atostoginiai priedai;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.