UPS yra didžiausias ir greičiausias siuntų bei paketų pristatymo punktas visame pasaulyje. Jie yra pagrindinis transportavimo, logistikos ir elektroninės prekybos paslaugų teikėjas. Dirba su sveikatos priežiūros produktų pristatymu. Sveikatos priežiūros sandėliai yra įsikūrę Venlo ir Roermond miestuose, Olandijoje.

Darbo pobūdis:
Kaip UPS sandėlio darbuotojas, būsite atsakingas už medicinos ir sveikatos priežiūros produktus. Jūsų užduotys bus produktų surinkimas, pakavimas, pakrovimas ir iškrovimas sandėlyje. Taip pat patikrinti prekių kokybę.

Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio, kartais šeštadieniais ir sekmadieniais. Yra galimybė dirbti viršvalandžius. Dirbsite 2 arba 3 pamainomis. Jei teks dirbti specialiuose skyriuose, kuriuose yra žema temperatūra, pavyzdžiui, aušintuvuose ar šaldytuvuose, gausite priedus prie valandinio tarifo.

Reikalavimai:
– Lankstumas darbui pamainomis;
– Pasiruošti dirbti 8 ° C temperatūroje;
– Svarbu dėveti apsauginius batus (S3 tipo) ir džinsus ar darbines kelnes;
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Siūlome:
– Valandinis tarifas 10,16 – 12,20 EUR bruto;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.