GXO Logistics yra tarptautinė logistikos įmonė. Ji tiekia drabužius įvairiems pagrindiniams mados prekių ženklams. Kaip sandėlio darbuotojas, jūs ir jūsų kolegos turėsite užtikrinti, kad drabužiai tinkamai patektų į parduotuves. Jūs dirbate gražiame, naujame ir dideliame sandėlyje su žinomais rūbų prekės ženklais visame pasaulyje!

Darbo pobūdis:
– Užsakymų surinkimas, pakavimas, rūšiavimas, kokybės tikrinimas, sunkvežimio pakrovimas/iškrovimas;
– Sandėlyje nėra temperatūrų skirtumo;
– Patrauklus valandinis tarifas nuo 10, 82 Eur bruto per valandą + priedai;
– Papildomi priedai už naktines pamainas, viršvalandžius ir savaitgalius (25–100% bazinės normos);
– Darbas trimis pamainomis: rytinė 7:00-16:00 val., popietinė 14:30-22:30 val., naktinė 22:00-7:00;

Reikalavimai:
– Geros anglų kalbos žinios;
– Geras fizinis pasiruošimas;
– Motyvacija ir atsakingumas;
– Lankstumas dirbti pamaininį darbą;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
– Atlyginimas mokamas kas savaitę ir visada laiku;
– Galimybę greitai tobulėti jaunoje ir sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje bei gauti tiesioginę darbo sutartį su klientu;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
– Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
– „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams