Klientas GXO Logistics Haps yra pasaulinė lyderė, teikianti moderniausius logistikos sprendimus tarptautinėms įmonėms. Darbas vyktų visiškai naujame, gerai prižiūrimame ir organizuotame sandėlyje! Darbas su kūdikių ir medicininiu maistu. Įmonė žada papildomus mokymus (RT / VNA).

Darbo pobūdis:
– Užsakymų rinkimas naudojant balso rinkimo sistemą;
– Produktų pakavimas ir paruošimas (stovėjimas pakavimo stotyje);
– Darbas su kūdikių ir medicinos maisto produktais;
– Sandėlis naujas ir maloni darbo atmosfera;
– Nėra temperatūros skirtumų (šilta aplinka);
– Darbas vyksta pamainomis (dienos pamaina 08:00 – 18:00 / antros pamainos grafikas tarp 06:00 – 23:00);

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Valandinis tarifas 10,09 – 11,07 EUR bruto + atostoginiai priedai;
– Papildomi priedai už naktines pamainas, viršvalandžius ir savaitgalius (25–200% bazinės normos);
– Atlyginimas mokamas kas savaitę ir visada laiku;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas apgyvendinimas;
– Suteikiamas transportas, vykimui į/iš darbą/o;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
– Olandiška darbo sutartis;
– „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.