XPO Logistics yra viena iš dešimties geriausių transporto ir logistikos paslaugų teikėjų visame pasaulyje, turinti labai integruotą darbuotojų, technologijų ir fizinio turto tinklą. Paslaugų pasiūlos viršuje yra intensyvi klientų aptarnavimo kultūra, jungianti darbo komandą visame pasaulyje, taip pat ir Olandijoje.

Darbo pobūdis:
Jūsų užduotys būtų: užsakymų rinkimas, jų pakavimas, paruošimas siuntimui ir produktų kokybės kontrolė. Bei kiti sandėlio darbai – pavyzdžiui, konteinerių iškrovimas ir pakrovimas.

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Geras fizinis pasiruošimas;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Valandinis tarifas 10,33 – 12,55 EUR bruto;
– Išmokos pamainoms, pvz., + 50% už darbą šeštadieniais, + 100% sekmadieniais;
– Darbas pamaininis, galimos 3 pamainos;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.