Mūsų klientas Plieger B.V. specializuojasi santechnikos, šildymo, ventiliacijos bei elektros įrangos srityse. Be pagrindinio logistikos centro Zaltbommel mieste, Plieger turi dar 61 filialą Nyderlanduose ir teikia daugiau nei 150 000 prekių montuotojams, santechnikos įmonėms, mažmenininkams ir savitarnos prekių parduotuvėms.

Darbo pobūdis:

  • Užsakymų surinkimas (order picking);
  • Atsargų inventorizavimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • Dirbama 2 arba 3 pamainomis (priklausomai nuo departamento, kuriame dirbama), nuo pirmadienio iki penktadienio;

Reikalavimai:

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:

  • Valandinis tarifas nuo 11,11 Eur bruto;
  • Priemokos už viršvalandžius, naktinio darbo metu, per valstybines šventes, savaitgaliais ir kt.;
  • Galimybė augti ir tapti komandos lyderiu;
  • Galimybė gauti tiesioginį kontraktą su Plieger B.V.
  • Mokamas atlyginimas kas savaitę ir visada laiku;
  • Darbas pilnu etatu ir ilgam laikotarpiui;
  • Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
  • Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
  • Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
  • Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
  • Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
  • „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
  • 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
  • Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.