DHL – viena didžiausių pašto ir logistikos paslaugas teikiančių kompanijų pasaulyje, veikiantys daugiau nei 220 šalių ir regionų, jie sujungia pasaulį! DHL bendradarbiauja su vienu iš žinomiausių gyvūnų maisto tiekėju ir ieško motyvuotų sandėlio darbuotojų.

Darbo pobūdis:

  • Produkcijos surinkimas su skeneriu ir  EPT vėžimėliu;
  • Produkcijos pakavimas;
  • Krovimo darbai (iki 18 kg);
  • Pamainų laikas: 06:00 – 15:00 ir 15:00 – 24:00;
  • Dirbama 5 dienas per savaitę, kartais šeštadieniais;
  • Darbas normalioje temperatūroje, ramioje aplinkoje;

Reikalavimai:

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Geras fizinis pasiruošimas;
  • Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:

  • Valandinis tarifas nuo 11,15 Eur bruto + atostoginiai priedai;
  • Priemokos už darbą vakarais, naktimis ar savaitgaliais (30-100%);
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę ir visada laiku;
  • Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
  • Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
  • Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
  • Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
  • Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
  • „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
  • 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
  • Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.