Turime Tau darbo pasiūlymą pas vieną iš mūsų klientų – Fetim B. V. Mūsų klientas dirba su dviem pagrindiniais padaliniais. Vienas iš jų logistikos skyrius, o kitas užsakymų surinkimo skyrius bei kiti mažesni padaliniai. „Fetim“ yra orientuoti į namų apyvokos daiktų produkciją.

Darbo pobūdis:
– Logistikos skyriaus sektoriuje Jūsų pareigos bus produktų rūšiavimas ir pakavimas;
– Užsakymo skyriaus sektoriuje būsite order picker (užsakymų surinkėjas);
– Patrauklus valandinis tarifas 10,25 Eur per valandą bruto;
– Darbo pamaina logistikos skyriuje 7:00-16:00, užsakymų surinkimo skyriuje 6:15-15:15;

Reikalavimai:
– Geros anglų kalbos žinios;
– Vairuotojo pažymėjimas B kategorija (privalumas);
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
– Suteikiamas apgyvendinimas;
– Transportas į/iš darbą/o;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Darbuotojų sveikatos draudimas ir galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė elektroniniu būdu pasirašyti sutartį;
– „myOTTO“ programa su darbo grafiku, darbo algalapiais ir DUK;
– Visą parą veikianti info linija – Operacijų aptarnavimo centras
– Laikina darbo sutartis pagal Olandijos darbo teisę;
– Mūsų darbuotojų prieiga prie kalbos kursų, internetinių mokymų ir kitų projektų, tokių kaip „Fit @ OTTO“ ar „Happy OTTO Wish“.