Logistikos įmonė dirbanti su mados prekių ženklu, kuris gamina Nyderlandų dizainerių drabužius ir bendradarbiauja su žinomais pasaulio platintojais kaip Pharrell Williams ir Max Verstappen, ieško motyvuotų užsakymo surinkėjų/pakuotojų rūbų sandėlyje.

Darbo pobūdis:

  • Užsakymų surinkimas, pakavimas, rūšiavimas;
  • Pamainų laikas: 06:00 – 15:00 / 6:30 – 15:30 / 8:00 – 17:00 ir 11:00 – 20:00;
  • Sandėlyje nėra temperatūrų skirtumo;

Reikalavimai:

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:

  • Valandinis tarifas nuo 10.34 Eur bruto + atostoginiai priedai;
  • Priemokos už darbą vakarais, naktimis ar savaitgaliais (50%);
  • Atlyginimas mokamas kas savaitę ir visada laiku;
  • Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
  • Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
  • Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
  • Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
  • Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
  • „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
  • 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
  • Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.