Mūsų partneris „DPD“, viena iš didžiausių siuntų pristatymo bei logistikos paslaugas teikiančių įmonių visame pasaulyje, plečia savo veiklą ir ieško darbuotojų savo logistikos centre Nyderlanduose.

Darbo pobūdis:

  • Krovimo/iškrovimo darbai, siuntų rūšiavimas;
  • Dirbama 5 dienas per savaitę, kartais savaitgaliais;
  • Pamainų laikas: 06:00 – 15:00 ir 15:00 – 00:00;
  • Darbas gali būti fiziškai sunkus (reikia ilgai stovėti, kelti sunkesnius svorius);

Reikalavimai:

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Geras fizinis pasiruošimas;
  • Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:

  • Valandinis tarifas nuo 10,60 Eur bruto;
  • Priemokos už viršvalandžius, naktinio darbo metu, per valstybines šventes, savaitgaliais ir kt.;
  • Mokamas atlyginimas kas savaitę ir visada laiku;
  • Darbas pilnu etatu ir ilgam laikotarpiui;
  • Įmanoma gauti tiesioginę darbo sutartį pas klientą;
  • Galimybė augti, kaip darbuotojui įmonės viduje;
  • Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
  • Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
  • Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
  • Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
  • Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
  • „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
  • 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
  • Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.