DHL yra viena didžiausių siuntų ir logistikos kompanijų pasaulyje. Aktyviai veikia daugiau nei 220 šalių ir regionų, jie jungia pasaulį. DHL turi platinimo centrus visoje Nyderlandų šalyje. Šiuo metu DHL startuoja su nauja lokalizacija, kurioje bus dirbama su pramoninės automatizacijos produkcija.

Darbo pobūdis:
– Užsakymų rinkimas ir pakavimas;
– Rūšiavimas;
– Pakrovimas ir iškrovimas;
– Darbas pamainomis (6:00-15:00, 9:00-18:00, 15:15-0:15);
– 5-6 dienas per savaitę (priklauso nuo sezoniškumo);

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Būtina turėti neteistumo pažymą (VOG);
– Geras fizinis pasiruošimas;
– Lankstumas darbo pamainoms;
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Patrauklus valandinis darbo užmokestis, 11,15 Eur bruto + atostoginiai priedai;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.