„Clipper“ teikia logistikos sprendimus didelėms, Europoje gerai žinomoms įmonėms. Jie dirba su išskirtiniu prabangių mados gaminių asortimentu (darbas su papuošalais, drabužiais ir rankinėmis). Šiais metais atidarytas pirmasis sandėlis Nyderlanduose. Tapkite šios naujos, entuziastingos ir į šeimą orientuotos komandos dalimi!

Darbo pobūdis:
– Užsakymų surinkimas, pakavimas, rūšiavimas, sandėlio papildymas, kokybės tikrinimas;
– Sandėlyje nėra temperatūrų skirtumo;
– Patrauklus valandinis tarifas nuo 11,00 Eur bruto per valandą;
– 40 darbo valandų per savaitę;
– Papildomi priedai už naktines pamainas, viršvalandžius ir savaitgalius (15–100% bazinės normos);
– Darbas trimis pamainomis: rytinė 6:00-14:30 val., popietinė 14:30-23:00 val., naktinė 23:00-6:00;

Reikalavimai:
– Geros anglų kalbos žinios;
– Geras fizinis pasiruošimas;
– Motyvacija ir atsakingumas;
– Lankstumas dirbti pamaininį darbą;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
Atlyginimas mokamas kas savaitę ir visada laiku;
– Galimybę greitai tobulėti jaunoje ir sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
„myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
24/7 pagalba telefonu – Info linija;
Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.