Dirbkite Olandijoje – uždirbkite daugiau ir sutaupykite daugiau!
Pasitikėkite viena didžiausių tarptautinių įdarbinimo agentūrų, esančių Olandijoje. Pasitikėkite patyrusiais ekspertais iš OTTO. Kiekvieną dieną padedame šimtams kandidatų susirasti darbą. Prisijunkite prie 15 000 patenkintų darbuotojų!

Darbo pobūdis:
– Mūsų kliento CEVA sandėlyje būsite atsakingas už pakavimą, užsakymų surinkimą ir medicininės įrangos rūšiavimą.
– Patrauklus valandinis tarifas iki 11,58 euro per valandą bruto;
– Darbo užmokestis už naktis, viršvalandžius ir savaitgalius (35–200% bazinės normos);
– Darbas dviem pamainom 6-15 / 15-24;

Reikalavimai:
– Geros anglų kalbos žinios;
– Noras dirbti ilgesnį laiką;
– Vairuotojo pažymėjimas B kategorija privalumas;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
– Suteikiamas apgyvendinimas;
– Transportas į/iš darbą/o;
– Transporto į Olandiją organizavimas;
– Galimybė atnaujinti autokrautuvo kursus;
– Darbuotojų sveikatos draudimas ir galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pereiti prie tiesioginės darbo sutarties su klientu;
– Galimybė elektroniniu būdu pasirašyti sutartį;
– „myOTTO“ programa su darbo grafiku, darbo algalapiais ir DUK;
– Visą parą veikianti info linija – Operacijų aptarnavimo centras
– Laikina darbo sutartis pagal Olandijos darbo teisę;
– Mūsų darbuotojų prieiga prie kalbos kursų, internetinių mokymų ir kitų projektų, tokių kaip „Fit @ OTTO“ ar „Happy OTTO Wish“.