Mūsų partneris „CEVA” ieško motyvuotų darbuotojų darbui internetinės parduotuvės Bol.com logistikos centre.

Darbo pobūdis:

  • Įvairūs darbai sandėlyje: užsakymų surinkimas, pakavimas, sandėlio papildymas ir kt.;
  • Darbas normalioje kambario temperatūroje;
  • Darbas 5-6 dienas per savaitę;
  • Darbas gali būti fiziškai sudėtingas, nes reikia ilgai stovėti;
  • Vyrams gali tekti kelti sunkius produktus.

Reikalavimai:

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Geras fizinis pasirengimas;
  • Neteistumo pažyma (VOG);
  • Reachtruck sertifikatas būtų privalumas.

Siūlome:

  • Savaitės trukmės mokymai darbo vietoje;
  • Valandinis tarifas 11,58 EUR bruto;
  • Priedai prie atlyginimo iki 300%!
  • Suteikiamas apgyvendinimas bei transportas į/iš darbą/o;
  • Suteikiamas darbuotojų sveikatos draudimas ir galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Galimybė elektroniniu būdu pasirašyti darbo sutartį;
  • „myOTTO“ aplikacija, kur galėsite matyti darbo grafikus, algalapius ir kitą svarbią informaciją;
  • Visą parą veikianti info linija – Operacijų aptarnavimo centras;
  • Laikina darbo sutartis pagal Olandijos darbo teisę;
  • Mūsų darbuotojų prieiga prie kalbos kursų, internetinių mokymų ir kitų projektų, tokių kaip „Fit @ OTTO“ ar „Happy OTTO Wish“.