Dirbkite Olandijoje – uždirbkite daugiau ir sutaupykite daugiau!
Mūsų klientas „CEVA Eindhoven“ bendradarbiauja su „Sandvik“ įmone ir kartu plečia savo verslą. Kartu platina metalinius gaminius, daugiausia naudojamus kasybos pramonėje. Todėl šiam klientui ieškome motyvuotų ir atsakingų darbuotojų, kurie norėtų dirbti prie metalo gaminių.

Darbo pobūdis:
– Mūsų kliento CEVA sandėlyje būsite atsakingas už metalo gaminių pakavimą, užsakymų surinkimą ir jų rūšiavimą.
– Patrauklus valandinis tarifas 10,60 – 11,58 Eur bruto per valandą;
– Darbo užmokestis už naktis, viršvalandžius, savaitgalius ir valstybines šventes (35–300% bazinės normos);
– Darbas pamaininis 6:00 – 15:00 ir 15:00 – 24:00; .

Reikalavimai:
– Geros anglų kalbos žinios;
– Vairuotojo pažymėjimas B kategorija (privalumas);
– Geras fizinis pasiruošimas;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
– Suteikiamas apgyvendinimas;
– Pagalba organizuojant transportą į Olandiją;
– Darbuotojų sveikatos draudimas ir galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pereiti prie tiesioginės darbo sutarties su klientu;
– Galimybė elektroniniu būdu pasirašyti sutartį;
– „myOTTO“ programa su darbo grafiku, darbo algalapiais ir DUK;
– Visą parą veikianti info linija – Operacijų aptarnavimo centras;
– Laikina darbo sutartis pagal Olandijos darbo teisę;
– Mūsų darbuotojų prieiga prie kalbos kursų, internetinių mokymų ir kitų projektų, tokių kaip „Fit @ OTTO“ ar „Happy OTTO Wish“