„Boon Food Group“ yra šeimos verslas, gyvuojantis daugiau nei 100 metų. Jie kasdien dirba su šviežiais maisto produktais ir pristato juos į prekybos centrus. Komanda yra jauna, įkvepianti ir, žinoma, mėgsta maistą! Ar Tu taip pat esi tikras maisto mėgėjas? Tuomet pradėk dirbti prie šviežio maisto!

Darbo pobūdis:
– Užsakymų rinkimas;
– Kokybės kontrolė;
– Darbo vietos valymas;
– Rūšiavimas, pakavimas;
– Kontroliuoti, kad užsakymai būtų užbaigti ir paruošti siuntimui laiku;
– Patrauklus valandinis tarifas nuo 12,28 Eur bruto per valandą + atostoginiai priedai;
– 36-40 darbo valandų per savaitę;
– Darbas tarp 6:00-18:00 val.;
– Darbas vėsiomis sąlygomis;

Reikalavimai:
– Geros anglų kalbos žinios;
– Geras fizinis pasiruošimas;
– Motyvacija ir atsakingumas;
– Noras dirbti vėsiomis sąlygomis;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
Atlyginimas mokamas kas savaitę ir visada laiku;
Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
Suteikiamas transportas vykimui į darbą;
Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
„myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
24/7 pagalba telefonu – Info linija;
Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.