Hilton Food Group“ yra modernus mėsos kombinatas, įsikūręs Zaandam mieste. Kurio sandėliavimo sistema pagrįsta naujausiomis technologijomis ir automatizuotomis mašinomis.
Gamybos linijos veikia septynias dienas per savaitę, užtikrindamos, kad vienas iš žinomiausių Olandijos prekybos centrų „Albert Heijn“ turėtų šviežius produktus kiekvieną dieną.

Darbo pobūdis:
– Mėsos pakavimas, fasavimas;
– Pakrovimas, užsakymų paruošimas;
– Darbas dviem pamainom (7 dienas per savaitę);
– Patrauklus valandinis atlyginimas ir papildomi priedai už tam tikras valandas;
– Vienos valandos pertrauka (bendrai per visą darbo dieną);

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Laikytis higienos taisyklių;
– Galėti dirbti esant 6 °C;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Kava, arbata ir vanduo nemokamai visą dieną;
– Nemokama vakarienė, dirbant popietinėje pamainoje;
– Valgykloje galima įsigyti šiltų patiekalų;
– Apmokamos kuro sąnaudos, važiuojant privačiu transportu (net 13,67 EUR per dieną).
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.