CEVA – viena didžiausių logistikos paslaugas teikiančių įmonių Olandijoje. Venray sandėlyje dirbsite su elektronikos prekėmis.

Darbo pobūdis:

  • Įvairūs darbai sandėlyje: užsakymų surinkimas, pakavimas, sandėlio papildymas ir kt.;
  • Darbas normalioje kambario temperatūroje;
  • Darbas viena arba dviem pamainom (priklauso nuo departamento), sezono metu yra galimybė dirbti naktinėje pamainoje;

Reikalavimai:

  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Neteistumo pažyma (VOG);
  • Reachtruck sertifikatas būtų privalumas;

Siūlome:

  • Valandinis tarifas nuo 11,13 EUR bruto;
  • Priemokos už viršvalandžius, naktinio darbo metu, per valstybines šventes, savaitgaliais ir kt.;
  • Galimybė tobulėti ir gauti tiesioginį kontraktą su CEVA;
  • Kas savaitę mokamas atlyginimas ir visada laiku;
  • Darbas pilnu etatu ir ilgam laikotarpiui;
  • Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
  • Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
  • Suteikiamas transportas vykimui į/iš darbą/o;
  • Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
  • Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
  • Darbo sutartis, pagal Olandijos darbo teisę;
  • „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
  • 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
  • Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.