Vepo Cheese tai šeimos verslas, kuris sėkmingai plečia savo veiklą visoje Olandijoje. Pagrindinė jų veikla, tai sūrio pjaustymas, smulkinimas, sūrio pakavimas ir tiekimas į Olandijos prekybos centrus.

Darbo pobūdis:
– Sūrio pjaustymas, smulkinimas ir pakavimas;
– Darbas prie linijos;
– Darbas pamainomis. Savaitė rytinė pamaina (6:00-15:00), savaitė popietinė pamaina (15:00-00:00);
– Dirbama nuo pirmadienio iki penktadienio;
– Valandinis tarifas 10,77 – 12,94 EUR brutto.

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Reikalaujama laikytis higienos taisyklių;
– Galėti dirbti vėsiomis sąlygomis (7-9 laipsniai šilumos);
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Siūlome:
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO   Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.