Albert Heijn yra vienas iš populiariausių prekybos centrų Olandijoje. Jis turi daug parduotuvių ir platinimo centrų visoje šalyje. Tokiuose miestuose kaip: Geldermalsen, Pijnacker, Tilburg, Zaandam, Nieuweigen, Almere, Woerden, Nieuwegein, Zwolle, Amsterdam ir kt.

Darbo pobūdis:
– Užsakymų surinkimas, pakavimas, rūšiavimas;
– Darbas pamainomis. Savaitė rytinė pamaina, savaitė popietinė pamaina (bet gali būti ir naktinių pamainų sezono metu);
– 5-6 darbo dienos per savaitę;
– 38-45 val per savaitę;
– Valandinis įkainis: 11,63 – 14,91 EUR bruto per valandą;
– Darbas dviejuose departamentuose. Viename iš jų 18 laipsnių šilumos, kitame iš jų 3-5 laipsniai šilumos;

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Panaši darbo patirtis;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Pažintinė diena su įmone;
– Popietinėje pamainoje, nemokamai šilti pietūs;

– Patrauklus valandinis darbo užmokestis;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros  paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai  užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.