Mūsų partneris, gerai žinomas namų apyvokos prekių platintojas Nyderlanduose Blokker, ieško darbuotojų savo distribucijos centre. Distribucijos centrai yra atsakingi už prekių išsiuntimą į parduotuves (nuo mažų pakuočių su stiklinėmis iki sodo stalų).

Darbo pobūdis:
– Užsakymų surinkimas balso komandomis (voice picking system);
– Patrauklus valandinis tarifas nuo 10,24 – 11,45 euro per valandą bruto;
– Papildomi priedai už viršvalandžius ir savaitgalius (30–50% bazinės normos);
– Įprastai dirbama viena pamaina 8:00-17:00 h, tačiau kai kurie departamentai dirba dviem (antra pamaina nuo 18:00 val.)

Reikalavimai:
– Geros anglų kalbos žinios;
– Gebėti dirbti su balso surinkimo sistema;
– Geri bendravimo įgūdžiai;
– Geras fizinis pasiruošimas;
– Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas apgyvendinimas;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Nesudėtingas įdarbinimo procesas (galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu);
– Olandiška darbo sutartis;
– „myOTTO“ programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.