Kviečiame dirbti „Hessing Belfeld B.V.“ salotų gamybos įmonėje, kuri savo produkciją tiekia Olandijos parduotuvėms bei maitinimo sektoriams.

Darbo pobūdis:
• Salotų plovimas;
• Gaminių pjaustymas pagal nurodymus;
• Kokybės užtikrinimas;
• Produktų pakavimas;

Reikalavimai:
• Būti pasiruošus dirbti vėsesnėje temperatūroje (4–10 ° C);
• Geras fizinis pasiruošimas;
• Geros anglų kalbos žinios;
• Darbo metu negalima nešioti bižuterijos;
• Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
• Darbas pamainomis (7:00-15:30/22:00-06:30);
• Valandinis atlyginimas: 12,42 euro bruto;
• Priemokos už viršvalandžius, naktinio darbo metu ar per valstybines šventes (25–200% bazinės normos);
• Darbuotojų sveikatos draudimas ir galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
• Pagalba organizuojant transportą į Olandiją;
• Suteikiamas apgyvendinimas ir transportas į/iš darbą/o;
• Minimalūs formalumai (galimybė elektroniniu būdu pasirašyti sutartį);
• „myOTTO“ programa su darbo grafiku, algalapiais ir DUK;
• Visą parą veikianti info linija – Operacijų aptarnavimo centras;
• Laikina darbo sutartis pagal Olandijos darbo teisę;
• Mūsų darbuotojų prieiga prie kalbos kursų, internetinių mokymų ir kitų projektų, tokių kaip „Fit @ OTTO“ ar „Happy OTTO Wish“!