Overview

Ieškote darbo kur nereikalaujama patirties?

Tuomet kviečiame dirbti įmonėje, gaminančioje skanias ir šviežias salotas, kurias galite rasti populiariausių Olandijos parduotuvių lentynose! Didelis valandų skaičius ir patrauklus valandinis tarifas 12,42 € / h plius priedai – iki 100% bazinės normos!!
„Heemskerk“ dirba apie 1100 specialistų ir kiekvieną savaitę tiekia apie 3,5 milijono šviežių produktų žinomiems prekybos centrų ir restoranų tinklams tiek Olandijoje, tiek užsienyje.

Darbo pobūdis:
Švairaus pobūdžio darbas gamybos, pakavimo ir logistikos skyriuose, pvz. daržovių pjaustymas ir paruošimas, produktų pakavimas, kokybės kontrolė ar paruošimas transportuoti.

• Mašinų valymas, naudojant chemijos priemones, dencifikavimas;
• Pjaustyti gaminius pagal mašinos operatoriaus nurodymus;
• Lipdukų klijavimas ir produktų pakavimas į dėžes bei paruošimas transportavimui;
• Kokybės palaikymas;
• Gamybai skirtų medžiagų judėjimas;
• Mašinos operatoriaus informavimas apie problemas gamybos linijoje.

Reikalavimai:
• Pasiruošti dirbti 4–10 ° C temperatūroje;
• Geras fizinis pasiruošimas;
• Geros anglų kalbos žinios;
• Negalima darbo metu nešioti bižuterijos;
• Reikalinga neteistumo pažyma (VOG);

Siūlome:
• Darbas pamaininis (5:30-15:30/15:30-2:30);
• Valandinis atlyginimas: iki 10,71 Eur bruto;
• Priemokos už viršvalandžius, naktinio darbo metu ar per valstybines šventes (25–200% bazinės normos);
• Darbuotojų sveikatos draudimas ir galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
• Nemokama kava ir arbata valgykloje;
• Transporto į Olandiją organizavimas;
• Suteikiamas apgyvendinimas ir transportas į/iš darbą/o;
• Minimalūs formalumai (galimybė elektroniniu būdu pasirašyti sutartį);
• „myOTTO“ programa su darbo grafiku, algalapiais ir DUK;
• Visą parą veikianti info linija – Operacijų aptarnavimo centras;
• Laikina darbo sutartis pagal Olandijos darbp teisę;
• Mūsų darbuotojų prieiga prie kalbos kursų, internetinių mokymų ir kitų projektų, tokių kaip „Fit @ OTTO“ ar „Happy OTTO Wish“!