“OTTO Work Force” įdarbinimo agentūra, esanti rinkos lyderė tarptautinio įdarbinimo srityje Europoje.
Mūsų klientas yra airių kilmės logistikos paslaugų teikėja, orientuota į IRT pramonę. Darbas būtų su šiais brand’ais: „Hewlett Packard“, „Lenovo“, „Cisco“, „Logitech“, „Verifone“.

Darbo pobūdis:
– Darbuotojai turės išpakuoti produktus, programinę įrangą pakrauti į terminalus ir atlikti bandymus, užsakymų surinkimas, pakavimas, rušiavimas;
– Darbas gali būti skirtinguose sandėliuose;
– Darbas nuo pirmadienio iki penktadienio (imtinai);
– Dažniausiai darbas tik dieninėje pamainoje, bet kartais gali būti ir pamaininis darbas (priklauso nuo sezoniškumo);
– 38 val per savaitę;
– Sandėlyje nėra temperatūros skirtumų.

Reikalavimai:
– Geri anglų kalbos įgūdžiai;
– Būtina turėti neteistumo pažymą (VOG);
– Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
– Patrauklus valandinis darbo užmokestis;
– Suteikiamas apgyvendinimas, netoli darbo vietos;
– Pagalba padedant suorganizuoti transportą į Olandiją;
– Suteikiamas transportas, vykimui į darbą;
– Olandiškas sveikatos draudimas, leidžiantis naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis;
– Galimybė pasirašyti darbo sutartį elektroniniu būdu;
– myOTTO programėlė, kurioje matysite darbo grafiką, algalapius, dažniausiai užduodamus klausimus;
– 24/7 pagalba telefonu – Info linija;
– Olandiška darbo sutaris;
– Galimybė naudotis kalbų kursais, internetiniais mokymais ir kitais projektais, pvz.: ar “Happy OTTO Wish”, skirtais mūsų darbuotojams.